Zum Hauptinhalt springen
Magazin online si in: AT | IT | CH | FR | DE | UK | CZ | SE | DK | BE | NL | IE | ES | PL | PT | FI | GR | RO | NO | HU | BG | HR | LU

Căutare de locuri de muncă Mosafil GmbH

Descrierea postului:
În calitate de dealer de gresie, vindem din 1999 tot ce are legătură cu gresie către persoane fizice și comercianți cu amănuntul. Pentru a ne continua creșterea și a satisface cererea în creștere, căutăm un reprezentant de vânzări cât mai curând posibil.

Sarcini:
  • Procesarea și monitorizarea comenzilor clienților de la primirea comenzii până la livrarea la timp
  • Sfaturi la telefon, prin e-mail sau personal în Gerlach
  • Crearea documentelor de expediere în programul de gestionare a mărfurilor
  • Interfață cu achiziții, producție, depozit și logistică

Cerințe:
  • Instruire comercială finalizată
  • Utilizarea cu competență a MS Office și a computerelor
  • Munca independentă și conștiincioasă în echipă
  • Inițiativa și simțul responsabilității
  • Cunoștințe bune de limba germană și engleză vorbită și scrisă

Oferim:
  • O echipă tânără și dinamică
  • Activități variate
  • O atmosferă de lucru caldă și prietenoasă
  • O ierarhie plată

Persoana de contact: Serkan Tokmak
Vă rugăm să trimiteți aplicațiile la Info@mosafil.com